Seo Services

Що робити, коли зник мобільний зв’язок

  


Ця інструкція про те, як бути готовими до екстремальних умов, і, сподіваємось, вона не знадобиться ні вам, ні вашим близьким. Але під час війни складно щось передбачити, тому радимо уважно прочитати її та зробити певні підготовчі дії.

В першу чергу, запишіть на аркуш паперу найважливіші контакти, номери телефонів, адреси та можливі місця перебування. Такий запис корисно продублювати та покласти в різні місця, наприклад - в сумку та кишеню. Найважливіші телефони краще за все вивчити напам’ять, щоб ви могли при нагоди подзвонити на них з чужого телефону.

Якщо у вас є можливість, купіть простий кнопочний телефон, який довго зберігає заряд, а також павербанк. Тримайте їх завжди зарядженими. Також майте на увазі, що підзарядити телефон ви зможете від ноутбука та планшета, але для цього потрібно мати відповідний кабель.

Заздалегідь, поки є можливість, встановіть на телефон застосунки, що працюють без інтернету або використовують менше трафіку:

Мапи: maps.me, mapy.cz (зверніть увагу — для них потрібно завантажити мапи).

Полегшені версії програм: Google Maps Gо, Facebook Lite, Google Go.

Поки є можливість, домовтесь з друзями та близькими, як ви будете тримати зв’язок, коли та як ви будете зустрічатись, наприклад, кожного дня о 9:00 біля школи. Гарна ідея — тримати зв’язок із сусідами, аби разом вирішувати побутові та інші проблеми. 

Особлива увага — дітям. Маленьким дітям зробіть записки з контактами батьків та родичів, а також особистою інформацією дитини. Зазначте, якщо у дитини є хронічні захворювання, алергії, якщо вона приймає якісь медичні препарати на постійній основі.

Треба, щоб така записка завжди була разом з дитиною.

Якщо зв’язок зник, спробуйте переключитись на іншого оператора в межах національного покриття. Для цього зайдіть в налаштування та вимкніть автовибір оператора. Переберіть всі доступні національні мережі по черзі. Буває, що якась одна дозволяє зробити дзвінок, коли інші не працюють.

Спробуйте відправляти СМС-повідомлення. Часто буває, що дзвінки не проходять, а СМС згодом відправляються. Щоб побачити це, в налаштуваннях увімкніть сповіщення про доставку.

Не забувайте про месенджери. Якщо є хоча б слабкий мобільний інтернет або вай-фай, через Telegram, WhatsApp, Viber ви зможете відправляти текстові та голосові повідомлення.

Також рекомендують мати під рукою радіоприймач, що працює на ультракоротких хвилях, які неможливо заглушити, та запас батарейок для нього. Це допоможе залишатись в курсі того, що відбувається в країні.

Бережіть себе! 

Що робити, коли зник мобільний зв’язок Що робити, коли зник мобільний зв’язок Reviewed by новини on листопада 21, 2018 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.